Interview with Denise Jonas

1. května 2009 v 22:18 | Katy Jonas |  Interview
Jací byli kluci jako děti? "Oh kluci! Kevin se nechtěl probouzet na jídlo. Byl tak ospalý. A Joe měl roztomilé tvářičky, babička mého muže vždycky říkala: "Joseph je tak sladký." Brával si kladívko a bouchal s ním nahoru a dolů, protože měl rád zvuk, který vydávalo."

Jakou nejhorší věc udělali, když byli malí? "Joseph našel prášky a utíkal je nabídnout dětem od sousedů. Říkal, že to jsou bonbóny! Museli jsme jít na kontrolu, jestli nejsou děti otrávené a mámy dětí byly velmi naštvané. Nemyslím si ale, že je někdo spolkl. A i kdyby, byl to jenom aspirin a takové prášky!"

Měli na sebe kluci někdy spadeno? "Kevin dával odpadky Josephovi, aby je vynesl a bylo opravdu zábavné, když někdo našel odpad v domě mimo koš. Kevin vždycky podezíral Josepha! Kevin byl přesvědčivý a my mu vždycky věřili. Ale Joe se bránil, že odpadky vynesl! Nick nebyl nikdy problémový. Byl klidné dítě."

Jaký typ holky byste ráda viděla vedle kluků? "Doufám, že si najdou dívky, které je budou respektovat. Myslím si, že jejich holky by neměly být uzavřené do sebe a neměly by s nimi být všechen čas. Měly by mít i jiné priority.
Měly by být přizpůsobivé. Ostatně každý, který si řídí život a tvrdě pracuje, by měl být přizpůsobivý. Oni jsou pravdu skvělí kluci. Byli by vhodnými partnery pro spoustu holek."

- Tak která se pro kluky hodí, holky? :D - Zdrojec $ díky! ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.